מעיין בן אריה - סיפורים מרפאים

הספר שלי: "חדר ענק נפתח"

ספר הביכורים שלי מאגד בתוכו 38 סיפורים, מלווים באיורים יפהפיים. הסיפורים מתעדים את מפגשיה של מספרת הסיפורים המרפאים עם החיים ועם שלל המצבים שהם מזמנים.

חדר ענק נפתח

(ניתן לרכוש אותו בטלפון 0505489488 )

לרכישה אונליין
 

משובים על הספר: 

איתן רוזנברג: הספר מרומם, מרגש, מדמיע ומרפא.

מיטל גבע אוחיון: הספר פשוט מופלא!! כל סיפור הוא כמו מעדן מענג בפני עצמו. ואחלה כלי טיפולי. תודה!

דויד הרועה: קיבלתי את הספר שלך. אני אוהב אותו מאד. ספר קסום.

רינה ריטר: אני מתענגת וקוראת בהנאה את הסיפורים בספר הנפלא שלך. הקסם מתרחש תוך כדי הקריאה, הסיפורים שלך יוצרים תחושה של חיבור וקירבה מרחיבים את הלב, מזמינים להתבוננות ונותנים השראה ממליצה בחום!

נעמי כפיר: ספר נפלא!. כל כך אמתי, נוגע, ופותח מקומות בנשמה. מעולה גם לעבודה עם קבוצות, וגם להתבוננות פנימית. ממליצה בחום!

שקד קפלן: סיימתי את הספר שלך ואמרתי בקול: תודה. תודה שזכיתי לקרוא אותו, לצחוק, לבכות, להזדהות, ללמוד, להתרגש. תודה על המתיקות והפשטות, על החוכמה ואהבת האדם השזורה בו לאורכו. תודה על האומץ והכנות ועל המילים המרפאות. ממש הרגשתי את הלב שלי מתרחב ונושם בעקבות הקריאה..

נועה חיננזון: אני מאושפזת כרגע בבית חולים. דן ואני יושבים כבר יומיים וקוראים בספר שלך שביקשתי שיביא מהבית. רק סיפור אחד ביום, ומדברים ארוכות על מה לקחנו ממנו. ממש תהליך מרומם. הספר שלך מביא לנו הרבה ריפוי. תודה!

ענת כהן: אני ממש אוהבת לקרוא בספר שלך. הוא נפלא. אפשר לומר שזה הספר הכי יפה שקראתי. ספר שהוא חבר לחיים.

איה בונה: אני מאד נהנית מהספר שלך. סיפורים נפלאים ומעוררי השראה אחד אחד.

מאשה תור: אני קוראת את הספר שלך לאט. ממתק ליום. שלא יאבד מהטעם בזלילה פרועה.

יפה קמרי: קראתי בשקיקה את אסופת הסיפורים שארגת בחוכמה וברגישות רבה. הנאה צרופה. נהניתי מכל רגע. מעריכה מאד על האומץ שלך לשתף.

שולי ליבל: אני קוראת את הספר שלך ומאד אוהבת את הצורה בה את מתייחסת לדברים. אני בכוונה לא רוצה לקרוא אותו בשטף. כל סיפור בא עם מטען ולכן אני עושה הפסקות. תודה על סיפורים מרתקים.

נועה ברקת: ספר יפה ומיוחד. סיפורים שפותחים את הלב, מחזירים נשימה ואהבת הבריות. בטוחה שיביא אתו הרבה אור!

גבי זהר (שדרן ברדיו צפון): יש המון סיפורים מקסימים בספר המקסים שלך. הם כתובים מרתק, כמו מין סיפור מתח קטן.

מירית ברק: קראתי כל השבת את הספר ונשאבתי לגמרי לתוכו.

ענת בוג'יו: קיבלתי מתנה ליום ההולדת את הספר שלך, התחלתי לקרוא ואני לא ממש רוצה להפסיק..

רפי בונה: קראתי את הספר. מומלץ ביותר.

דניאל שאול: הספר שלך ממש טוב. נכתב בידי אומן.. מחרוזת מהויות שמבהיקות באורן הישר פנימה.

סיגל הלפרין: הספר שלך כתוב ממש יפה! מעניין, אישי, "בגובה העיניים", מתוך החיים ועל החיים. בשפה קולחת ומדויקת, ממש מקסים. עולה ממנו הדמות שלך – אנושית, אוהבת אדם, מלאת חום ותבונה.. הוא תפס אותי וקראתי אותו עד הסוף כמעט ביומיים ואני לא מסיימת ספרים בדרך כלל. גם נועם אהב.

דפנה אנטה: את יודעת לראות את הסיפור האנושי, לספר אותו בעין אוהבת ומעצימה, להחזיר אותו כשהוא מואר, מנחם, מרגש ומרפא. ספר מופלא. כל סיפור שבו קראתי כמה וכמה פעמים.

שי: בעקבות קריאה בספר שלך רוצה לומר לך תודה. קראתי בעניין את סיפורייך הכתובים יפה ובהיר. הם העלו בי מחשבות וזיכרונות, וחלקם ריגש אותי ממש עד דמעות, היה בהם משהו שנוגע לחיי שלי. נתת לי השראה לשוב ולכתוב סיפורים..

עופר שדה: כאשר אני קורא את הספר שכתבת, החוכמה והשקט הפנימיים שלך מטפטפים לגשם של רגשות שנושאים אותי אל אדוות חייך. תודה!

עירית רוזנברג: אנחנו מאד נהנים ונרפאים מהספר ומהכתיבה הזורמת שלך.. הספר מקסים. הרבה תודה.

נעה כרמון: היום חגגנו יומולדת לחברה. הבאתי את הספר שלך וביקשתי מכלת היומולדת לפתוח איפה שיצא לה ולקרוא את הסיפור. הסיפור בו פתחה היה "השועל", הקריאה אותו בפנינו וכולן נפעמו. איזה יופי..

סמדר ימיני: אהבתי את הספר. את ההומור, הרגישות, האנושיות והעומק שאת מביאה אתך ושמחתי על המקומות שנגעו בי אישית..

שלומית בן חיים: ספר מקסים. מתנה נפלאה לחברות טובות. סיפורים מרפאים לנשמה. כייף לשים ליד המיטה ולפתוח סיפור נפלא כל ערב. מלווה נפלא לי כמטפלת, סיפור מרפא כצידה לדרך.

לאה כנרתי ברוק: סיימתי לקרוא את ספרך ויש לי צורך עז לומר לך תודה. מאד נהניתי לקרוא בו, הוא ממש עשה לי חשק לכתוב.. למצוא את הסיפורים שלי.. לעשות חיבורים ולמצוא את המשמעויות שחבויות בהן. מחכה כבר לספר הבא שלך.

שרי קרוכמל: ממש נהנית מאיך שאת מספרת. ככה אני הולכת לישון, עם הסיפורים שלך, עם חוכמת החיים שלך, עם העין הטובה שלך שרואה דברים בדרכך המיוחדת. את עושה לי שמח בלב. תודה..

שרון צימרמן:  ספר נפלא - מאוד ממליצה.

נועה כהן: הספר נפלא. נהניתי ממנו מאד.

עמית עמר: איזה כיף של ספר! תודה!

ג'אן רובינשטיין: הספר מרתק. אני מאד נהנית ממנו..

יוסי: קראתי את ספרך הנהדר שבאמת יש בו סיפורים מרפאים, מה שעזר לי להתחבר לאמונות, לתקוות ולעצמי מחדש.

לאה וגנר: אני אוהבת להשתמש בספר שלך כשאני רוצה לקבל איזשהו מסר לעצמי. כמו שפותחים קלפים ומוציאים קלף, כך אני פותחת את הספר באופן אקראי ושולפת סיפור מרפא....

רחלי עזרא: ספרך מרגש כל כך. נוגע וזורם בכתיבה בהירה ומלאת חכמה ותובנות.

דני: סיימתי לקרוא בעיון את מקבץ  הסיפורים שלך ומאוד נהניתי. הסיפורים רגישים, מהלב, עם תובנות לחיים ובהחלט עם סגולות ריפוי. תודה רבה על שפתח לי חדר רחב...

יאיר מזר: וואו מעיין, איזה ספר נהדר! ממש כיף לקרוא, מדויק באורך של כל סיפור, בהומור ובמסר.

אורית ליבוביץ: אהבתי את הספר מאוד. הוא מילא אותי במחשבות בתחושות וברגשות מגוונים, כשהתקווה תפסה חלק גדול. אהבתי גם את השפה הנעימה והציורים המקסימים. נראה כמו ספר שהיצירה שלו הייתה באהבה והנאה.

יהודית:  קניתי לאמא שלי את ספרך כי חשבתי שיהיה לה קל לקרוא ספר של סיפורים קצרים. אמי בלעה אותו בשקיקה והרגישה שהוא ממש מרפא. גם אני קראתי והתאהבתי ברעיון של הסתכלות על כל מאורע כסיפור. אני ממש אוהבת אותך. בלי ממש להכיר. רק מהספר.

נעמה זיו: אני קוראת  בספר שלך ללא הפסקה, למרות המשימות הרבות שעלי לעשות. הקריאה בו הינה תענוג צרוף..

יהודית בר ססט: מאד נהנית לקרוא סיפור אחר סיפור. כל סיפור מביא אלמנט אנושי ומוכר כל כך. מרגישה אותך דרך הסיפורים, פשוטה, כנה ואמיתית.


Icon made by Appzgear from www.flaticon.com is licensed under CC BY 3.0