מעיין בן אריה - סיפורים מרפאים

קורס סיפורים מרפאים

קורס סיפורים מרפאים מציע :

לימוד טכניקות של מציאת סיפורים מרפאים, רכישת כלי עבודה מצוינים להתנהלות בחיים האישיים והמקצועיים ועבודה אישית התפתחותית. הקורס מאפשר אקולוגיה בטוחה לעבוד על נושאים משמעותיים ונחווים בו רגעים רבים של גילוי והעצמה אישיים.

הסיפור הפנימי הוא אולי הדבר שמשפיע יותר מכל על מציאות חיינו, על החוויות שקורות לנו. ישנן דרכים לעבוד עליו, להכיר אותו, לבחור לספר אותו מחדש ועל ידי זה להוציא את עצמנו לחופשי. בגישה הנרטיבית אנשים מוזמנים לכתוב מחדש את סיפור חייהם ולהרחיב את הראייה שלהם על כל דבר שקורה להם באמצעות הסיפור הנכון. עבודה עם הסיפור הפנימי היא רק אחד מהנושאים הנלמדים בקורס סיפורים מרפאים.

סיפורים מרפאים

 ראיון בנושא סיפורים מרפאים בערוץ 2משובים בסיום  קורס סיפורים מרפאים (ספטמבר 2017)

"הקורס מאד העצים אותי. כל פגישה הייתה חוויה בפני עצמה ופתחה לנו פתחים לעולמות פנימיים, להבנה עצמית, להתפתחות, לחקירה ולגילוי. להרגשתי, מעיין בנתה את הקורס כמו מסע הרפתקאות, עם מלא הפתעות ותובנות בדרך. נהניתי מכל רגע. ממליצה בחום". (לאה מאמירים)

"משהו מיוחד קרה בקורס הזה. אני נתתי לעצמי את המתנה הזאת ונהניתי מכל רגע, מהתכנים, מהקבוצה ובעיקר ממעיין המופלאה והמרפאה". (עמית מיעד)

"מעיין מביאה משהו לא רגיל. משהו בצניעות ובענווה שלה גורם לאנשים לפתוח את הלב. היא מביאה את הכי פשוט, הכי עמוק והכי נכון בלי הרבה ברבור ויש משהו כל כך נבון באופן בו היא מביאה את זה. יש בה משהו מאד חזק ועדין שמחזיק את הקבוצה, שמחזיק את כולן במרכז" (ענת ממושב ליבנים)

"לא היה מפגש שלא קרו בו דברים מרפאים, ומה שהכי יפה הוא שאני יודעת שהם ימשיכו לקרות. התדר המרפא שהיה בקורס כל כך שינה בנו משהו שמעכשיו הוא שלנו וזה פשוט ימשיך לקרות. התפנינו להקשיב לתדר המרפא הזה וזה קרה וזה מדהים! ואני נורא שמחה על כך".. (הלנה מהרדוף)

"הקורס הזה מומלץ מאד למי שרוצה להתחבר לדרך מעצימה שעוקפת בריפוי שלה את השכל המודע. מעיין מנחה עניינית ונהדרת שיודעת מה היא עושה ופועלת מהלב, לא מרגישים את האגו שלה והיא ממש רואה כל אחת בגובה שלה ובשפה שלה. אני ממליצה על הקורס בחום". (עדי מאמירים)

"התהליכים שעברתי בקורס היו כל כך משמעותיים ועמוקים. העוצמה שחשתי הייתה ענקית. קיבלתי המון תובנות, יכולתי להעביר את זה הלאה לנשים שאני מנחה, קיבלתי כלים גם בשביל עצמי וגם בשביל אחרות. המסגרת הייתה רכה. הרגישות של מעיין לכל אחת מאתנו, לצרכים של כל אחת, אפשרה לי להיות בתוך המסגרת ולא להרגיש בתוכה. תוך כדי הקורס צפו הרבה מאד דברים שעלו בסיפורים של נשים אחרות שנגעו גם בי, והסכמתי לגעת בדברים בכנות, שלא פעם גם אני נדהמתי מעצמי. זה היה מרחב בו יכולתי להשמיע את קולי, עם תחושה שמקשיבים לי, לשחרר כאב, תוך נגיעה בו, לחוש רגעים של אהבה. העומק שהיה שם, ההקשבה, החיבוק העוטף והמידע שנפרס בפנינו חיבר אותנו. קיבלתי הרבה מתנות בקורס הזה". (מאיה מכרמיאל)

"ממפגש למפגש התאמנו איך לדלות את הרגעים הנוצצים מתוך השגרה ואיך להעיר את ציידת הסיפורים שבנו. נגענו זו בסיפורה של זו והרחבנו כך את סיפורינו שלנו, למציאת סיפור מרפא. היה מרתק, מגוון ומפעים. זכות גדולה, כיף והנאה ושלל סיפורים והפתעות צפויים לבנות המזל שישתתפו בקורס". (א. ממשגב)

"ממליצה ביותר על הקורס, שלאט לאט נבנה ממפגש למפגש, תוך מסע עמוק פנימה, בדרך אל הוצאת הספורים המרפאים שחבויים בנו. לעבוד עם מעיין זו חוויה מרגשת, רכה, עוצמתית, מאפשרת, מכילה, מאירה זוויות ופינות, מלטפת את הנשמה מפנים ומספרת סיפורים בחסד"!  (שרי מיעד)

"הסיפורים המרפאים אפשרו את המסע אל הנפש והזינו את הלב והרוח באווירה חובקת ומאפשרת. כל אחת הביאה את הצבע המיוחד שלה וביחד כקבוצה נוצרה אוירה של מרחב מקודש תומך ומכיל. תודה רבה על קורס מיוחד".  (רינה מרקפת)

 משובים מקורס סיפורים בכרמיאל:

אוה : הקורס תרם לי מאד להתבוננות פנימית ולהכרות עם נשים מופלאות. מעיין היא פשוט מתנה..אני מאד שבעת רצון ממנה, היא מקצועית, נבונה, רגישה, דוגמה אישית.

מיכל : הקורס תרם לי מאד, למדתי דברים חדשים, חוויתי תמיכה, שותפות נתינה וקבלה. מעיין מנחה מדהימה, קשובה, אמפתית ומעניינת.

אורנה : קורס הסיפורים המרפאים תרם להתפתחותי ולחיי. מעיין היא המנחה הכי מקצועית שהכרתי והכרתי המון. אישה מקסימה, אוהבת ומכילה.

טלי : הקורס תרם לחיי, חידד לי נקודות מסוימות בחיים, נתן לגיטימציה, נתן אהבה, נתינה וקבלה. מעיין לא רק הייתה מנחה בקורס, היא גם הביאה את אישיותה המקסימה והמקצועית ואת יכולת ההכלה שלה, את כל נשמתה.

רוני : מאד נפתחתי בקורס לכל סיפורי חיי. מעיין מאד מקצועית, נעימה, רגישה ומעניינת.

אסנת : מאד נהניתי מהקורס. מעיין הינה אישה מופלאה, אמפאתית, מכילה ומובילה בעדינות את המשתתפים בשבילי הפעילות.

אהובה : זהו קורס נפלא להעצמה אישית ולרכישת כלי טיפולי. אני מאד מרוצה ממעיין, היא מנחה מצוינת, מקצועית, נעימה ומכילה את הקבוצה.

      

לפרטים נוספים : ניתן לפנות אלי בטלפון 050-5489488 או למייל  maayan.benarie@gmail.com


Icon made by Appzgear from www.flaticon.com is licensed under CC BY 3.0