מעיין בן אריה - סיפורים מרפאים

מפגשי סיפורים לימי הולדת 

אנשים רבים יוצאים מאוכזבים ומתוסכלים בעקבות אירוע של יום הולדת. הרבה כסף ואנרגיה מושקעים כדי לייצר אירוע כזה, במיוחד אם הוא יום הולדת עגול. אך עם כל הרעש והתפאורה הנוצצת, הרבה פעמים יש תחושה שמשהו משמעותי נעדר וחסר מהתמונה: החיבור בין האנשים, הנגיעה מקרבת הלבבות שרצינו שתקרה ולא קורית.. 

מפגש סיפורים ליום הולדת הוא הזדמנות לחווייה מתקנת, הזדמנות מצויינת לאסוף את אוהביכם וליצור מעגל של חיבורים מרגשים. החווייה של מפגש סיפורים ליום הולדת, היא חווייה מקרבת, מעצימה ובלתי נשכחת, שנשארת אתכם ימים רבים. מתנה נהדרת לעצמכם ולאנשים שאתם אוהבים..

במפגשי יום הולדת אני משלבת גם טקס ברכות יצירתי באמצעות קלפים ומגש חול. 

לקבוצות קטנות מוצעת, בנוסף למעגל הסיפורים, גם שעה חווייתית של קריאה בכף היד.

משובים בעקבות מפגשי סיפורים בימי הולדת:

"נתת לנו חווית חיים, כזאת שזוכרים הרבה זמן" מעיין יקרה, תודה רבה על ערב הסיפורים שהנחית לכבוד יום הולדתי!!! כולנו יצאנו מרוגשות, נתת לנו חווית חיים, כזאת שזוכרים הרבה זמן, ברגעים שמחים וגם בפחות. חברותי התקשרו אתמול וסיפרו כמה החוויה הייתה נפלאה ומיוחדת עבורן. היה ערב מרגש שהיה בנוי בשום שכל, במקצועיות ובעדינות רבה. את מעיין, ניצחת על כל ה"תזמורת" הזאת בהמון רגישות, אהבה לאנשים וכישרונך העצום. כל מילה שקולה ומדודה ונותנת מקום ומרחב להתבטאות של כל אחת מהמשתתפות ושיתופנו בסיפורה הייחודי. לכל אחת בסגנון שלה ובמידה הנכונה לה. המקום המיוחד לכל אחת ואחת, נתן את ההרגשה הטובה לכל אחת מאתנו ובכך התאפשר החיבור וההרגשה של ה"ביחד" המופלא. אשרי שבחרתי בך להנחות את המפגש המיוחד הזה עבורי. אסנת קפרא (שורשים)

"ההפעלה, הביחד, הגילויים, ההקשבה, היה נפלא!"
שלום מעיין, עד עכשיו אני נושאת בליבי את יום הולדתי ה 70, כשאת חלק חשוב ומשמעותי בו ועל כך אני מודה מודה לך, ההפעלה, הביחד, הגילויים, ההקשבה, היה נפלא! מי שיהיה איתך במפגש כזה ירוויח בגדול!! בהודיה ובברכה רחל ירון

"הפעם הרגשתי שהייתה נגיעה גדולה מקרבת לבבות".
מעיין בוקר טוב, מבחינתי היה אתמול בערב מפגש מדהים. חברים שאני מכיר ואוהב כבר הרבה שנים גילו לי עוד צדדים אצלם ואצלי, היו איתי נוכחים במפגש והיו מוכנים ללכת איתי עוד כברת דרך, יד ביד. זה לא דבר מובן ושגרתי והיה עבורי מתנה גדולה. ההנחיה שלך הייתה עדינה ומכילה ויצרה את הרחם לכל המפגש הזה. ידעת ללחוץ על הכפתורים הנכונים שאפשרו לאנשים לחשוף את הפן האישי בכל סיפור וגם היית רגישה למידה הראויה של פתיחת הדלת. הרבה פעמים אני יוצא מתוסכל ממפגשים של חבורות גדולות, מעין הרגשה שעם כל הרעש לא באמת קרה משהו, לא באמת הייתה נגיעה. הפעם הרגשתי שהייתה נגיעה גדולה מקרבת לבבות. תודה גדולה עם הרבה הערכה והוקרה על הדרך שבה הנחית את המפגש. אסף שדה (יובלים)

"המפגש שיצרת וההנחיה העדינה שלך אפשרו לנו לבנות את הביחד שלנו ולזמן לנו חוויה מאד מיוחדת"   מעיין יקרה, אני רוצה להודות לך מאד על מפגש הסיפורים שהנחית בביתנו. על כך שאפשרת לנו להכיר צדדים נוספים בחברות שלנו עם חברינו הקרובים. היו לי חששות לפני המפגש, בגלל העובדה שלכל אחד מהזוגות שהזמנו יש קשר אתנו אך לא עם החברים האחרים. אך המפגש שיצרת וההנחיה העדינה שלך אפשרו לנו לבנות את הביחד שלנו ולזמן לנו חוויה מאד מיוחדת. הצחוק והכאב, האהבה והשמחה, העבר והעתיד, נשזרו יחד לסיפור שהוא סיפור חיינו – סיפור האהבה שיש בינינו. בתודה ובחיבוק גדול! נועה ש. (משגב)

"אמא שלי לא מפסיקה להודות על המפגש." שלום מעיין, מפגש הסיפורים עמך לכבוד יום הולדת של אמי היה מרומם ולקח לכולנו הרבה זמן לנחות אחריו. אמא שלי לא מפסיקה להודות על המפגש. אני בהחלט שומרת לעצמי את הזכות להזמין את עצמי עם בן זוגי או עם חברותיי למפגש מאלף נוסף. שוב תודה גדולה על מפגש מרנין, מרגש משמח ובלתי נשכח! מירב נבות (מולדת)

"נפרדנו עם מתנה גדולה שנתנו זו לזו בעצם הקשרים שנפתחו מחדש בזכות הערב איתך"  מעיין שלום, נפגשנו שש נשים בנות ארבעים פלוס, חברות ארוכה שחוצה ימים שנים ושינויים. ישבנו שלוש שעות ולא הרגשנו שהזמן עובר. הנחית אותנו דרך סיפורים אישיים ואנושיים שלך, אותם שזרת בסיפורים שהבאנו ועם הקלפים שבחרנו. כך פתחנו דרך לעולמות פנימיים שלאט לאט התרחבו ויצרו אינטימיות. ידעת לגעת בכל אחת ואחת מאתנו באופן עדין, אמיתי, מדויק ומחזק, ממנו יכולנו לשתף ולצמוח. הנתינה שלך הייתה עם המון כבוד ורגישות ואפשרה לנו להמשיך כל השבת בשיחות, שכולן שייכות לעולמנו הנשי ואנו כל כך זקוקות להן. היכולת שלך להבין במהירות מי אנחנו ומה מתאים לנו יצרה אצלנו אמון רב. פתחת את הדלתות האישיות שלנו לפי הפתח שאנו יצרנו ובכך יצרת בטחון שבנה את כל שנוצר לאחר-מכן. נפרדנו בשבת אחר-הצהרים עם מתנה גדולה שנתנו זו לזו בעצם הקשרים שנפתחו מחדש בזכות הערב איתך. כרמית (ת"א)

"כל חברותי הרעיפו על הסדנא מחמאות כולנו הרגשנו מתוגמלות"   היי מעיין, תודה על סדנת הסיפורים העוצמתית שהנחית ביום הולדתי. כל חברותי הרעיפו עליה מחמאות. כולנו הרגשנו מתוגמלות. מיכל תיאודור (אמירים)

"הקב"ה נתן לך כוחות טובים לעורר את הטוב והיפה" ב"ה... מעיין שלום, למחרת המפגש הנפלא בהושעיה, תודה על ערב מלכד בהנחייתך. בהפעלה שלך הבאת לידי ביטוי "שנראה כל אחד מעלות חברינו ולא חסרונם". הקב"ה נתן לך כוחות טובים לעורר את הטוב והיפה. בברכת תודה מכולנו. א.ש. (בעקבות ערב סיפורים שנערך עם משפחה דתית לכבוד יום הולדתה השבעים של אם המשפחה)

לפרטים נוספים : ניתן לפנות אלי בטלפון 050-5489488 או במייל  maayan.benarie@gmail.com


Icon made by Appzgear from www.flaticon.com is licensed under CC BY 3.0